جهان آریا نت Jahan Aria Net Co.Ltd

شرکت جهان آریا نت با تکیه بر تجارب و توان فنی کارشناسان و پرسنل عالی رتبه و خبره در سال ۱۳۸۵ در حوزه ICT با هدف ارایه آخرین تجهیزات و تکنولوژی های روز دنیا در زمینه فن آوری اطلاعات و ارتباطات، به مخاطبین خود که شامل سازمان های بزرگ خصوصی و دولتی، واحدهای تجاری در سراسر ایران تشکیل و تاسیس گردید و اهم فعالیتهای خود را در زمینه مخابراتی و شبکه جهت ارائه خدمات بهتر و مشتری مداری در حوزه در کشور آغاز نمود همچنین مديريت شرکت در تمامی حوزه ها مدل افزايش سطح بهره وری را با ارزيابی پی در پی و بالا بردن کیفیت سرويس ها با توجه به استانداردها و تجارب مربوطه پیاده سازی نموده است که می توان به جرأت اذعان نمود يکی از اصول بسیار مهم در شرکت جهان آريا نت می باشد. از ديگر رويکرد های مديريتی مجموعه نگرش و اصول مديريت امنیت اطلاعات جهت حصول به اهداف عالیه شرکت ITIL COBIT های به روز و تکیه بر اصولی همچون که همانا رضايت مندی مشتريان می باشد دست يابد.
بهره مندی مشتریان از پیشرفته ترین فناوری با کمترین هزینه از مهمترین اهداف این شرکت می باشد. اتکا به نیروی انسانی کارآمد و تعهد به بهبود مستمر در انجام فعالیت های سازمانی، این مهم را شدنی خواهد ساخت و به ارتقای کیفی خدمات و جلب رضایت مشتریان و ذینفعان، خواهد انجامید.

خط مشی فکری

جهان آریا نت برای دستیابی به اهداف کیفی مندرج در در برنامه راهبردی خود، موارد زیر را به عنوان “خط مشی کیفیت” برگزیده است:

كاركنان ما به عنوان با ارزشترين دارايي هاي شركت ، مبناي رقابت پذيري ما را تشكيل مي دهند. در اين خصوص با توجه به توسعه فرهنگ كيفيت روي مشاركت، رشد و تعالي كاركنان از طريق آموزش هاي لازم سرمايه گذاري ميگردد.

رزومه کاری